Головна  →  Новини  →  13 квітня 2017

У Солом’янській РДА відбулася перша публічна презентація проектів аудиту енергоефективності закладів освіти

У Солом’янській РДА відбулася перша публічна презентація проектів аудиту енергоефективності закладів освіти

У Солом’янській адміністрації відбувся публічний захист трьох кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів освіти району, який виконали студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського.

У 27-ми закладах освіти Солом’янського району студенти провели обстеження, тепловізійну зйомку та підготували пропозиції як зробити ці заклади більш енергоефективними.

«Ми ініціювали співпрацю з КПІ та роботу з обстеження шкіл і садочків району, а в результаті маємо визначити найбільш оптимальні енергозберігаючі заходи. Адже більшість об’єктів знаходиться за межею енергоефективного споживання. Тому ця презентація – це ще один крок до впровадження практичних заходів на кожному конкретному об’єкті», − зазначив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Студенти презентували результати аудиту ліцею «Престиж», дитячого садочка № 464, гімназії № 178. За словами авторів аудиту, найбільше теплових витрат припадає на стіни, підлогу, дах, вікна будівель. Серед енергетичних витрат − на харчоблоки. Аби зробити заклади більш енергоефективними студенти запропонували встановлювати датчики руху, утеплювати стіни, стелі, замінювати дерев’яні вікна та проводити теплоізоляцію вікон.

Керівник району Максим Шкуро подякував студентам і викладачам, які долучилися до цієї роботи.

Також заплановано налагодження співпраці з Національним авіаційним університетом та Київським національним університетом будівництва та архітектури.

Довідково. Проведення аудиту стало можливим завдяки Договору про співробітництво між Управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 28 жовтня 2016 року. Завдяки підписанню цього договору в студентів з’явилася можливість провести енергетичний аудит на реальних об’єктах, провести необхідні вимірювання, попрацювати з реальними даними та запропонувати заходи з енергозбереження, які в подальшому буде доцільно впровадити на об’єктах для досягнення економії коштів за рахунок скорочення споживання енергетичних ресурсів.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена