Головна  →  Новини  →  25 травня 2017

Максим Шкуро презентував промисловість Солом’янського району на виставці «Зроблено в Києві»

Максим Шкуро презентував промисловість Солом’янського району на виставці «Зроблено в Києві»

Сьогодні, 25 травня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з Київським міським головою Володимиром Кличком ознайомилися з роботою промислових підприємств Солом’янського району та столиці під час виставки «Зроблено в Києві».

Промисловість Солом’янського району презентував голова адміністрації Максим Шкуро. Зокрема, Володимир Гройсман ознайомився із новітніми розробками та продукцією підприємства «Київприлад».

На виставці «Зроблено в Києві» представлено 11 промислових підприємств району, що працюють у різних галузях та два провідні вищі навчальні заклади – Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського та Національний авіаційний університет. 

Довідково. Загалом у районі працює 172 підприємства, на яких  створено понад 12 тисяч робочих місць. Основний промисловий потенціал району припадає на галузь машинобудування та металообробки. Окрім того, район представлений  поліграфічною, харчовою, легкою, хімічно-медичною промисловістю, виробництвом неметалевих мінеральних виробів тощо. За обсягами реалізованої продукції (на суму понад 8 млрд. грн) у минулому році район посів 5-е місце серед інших районів столиці.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена