Головна  →  Новини  →  14 червня 2017

Максим Шкуро ознайомився з роботою клубів за місцем проживання

Максим Шкуро ознайомився з роботою клубів за місцем проживання

Голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро відвідав підліткові клуби за місцем проживання «Олімпік» на вул. Стадіонній, 13 та  «Здоров’я» на вул. Донця, 17/46, ознайомився з роботою та станом забезпечення закладів.

У 2015 році підлітковий клуб «Олімпік» на вул. Стадіонній, 13 було відремонтовано, а саме: спортивні зали, хореографічну залу, роздягальні, душові, місця загального користування. У клубі діти віком від 4 до 12 років займаються малюванням і ліпкою. Також є спортивні заняття з айкідо та танцювальна студія.

Підлітковий клуб «Здоров’я» на вул. Донця, 17/46 входить до числа найбільш відвідуваних серед усіх клубів району. У різних секціях займається понад 200 дітей. Тут працюють секції з айкідо, вільної боротьби, художньої гімнастики, акробатики, фітнесу, є тренажерна зала.

«Такі клуби – це можливість для дітей відвідувати додаткові спортивні чи художні секції неподалік від дому. Сьогодні в районі працює 19 клубів за місцем проживання, які входять до Солом’янського районного в місті Києві об’єднання підліткових клубів «Либідь». У 10 різнопрофільних та 9 спортивних клубах займається майже 2, 5 тисячі дітей», − зазначив керівник району Максим Шкуро. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена