Головна  →  Новини  →  16 червня 2017

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро привітав медичних працівників з професійним святом

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро привітав медичних працівників з професійним святом

Голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро привітав медичних працівників  району з професійним святом, яке цьогоріч відзначається 18 червня.

«Галузь медицини − одна з найбільших у нашому районі. У ній працює понад 10 тисяч людей.  Фактично в кожному районному медичному закладі проводимо капітальні ремонти. Повним ходом іде капітальний ремонт поліклініки на вул. Солом’янській, 17. У дорослу поліклініку на просп. Комарова, 3, яку повністю вже відремонтовано в минулому році, днями завезли новий, сучасний рентген-апарат. Також мешканці можуть пройти обстеження на нових рентген-апаратах у Консультативно-діагностичному центрі на вул. Гарматній, 36, там же замінюємо вікна на металопластикові», − зазначив  Максим Шкуро.

Голова Солом’янської РДА відзначив вагомий внесок солом’янських медиків у справу збереження здоров’я мешканців району та всієї України.

Максим Шкуро вручив кращим медичним працівникам грамоти та подяки  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість справі. Творчим дарунком до свята став концерт.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена