Головна  →  Новини  →  18 липня 2017

У Солом’янській адміністрації презентували проекти з енергозбереження

У Солом’янській адміністрації презентували проекти з енергозбереження

У Солом’янській адміністрації викладачі Національного авіаційного університету презентували свої напрацювання у відновлюваній  енергетиці та проекти  з енергозбереження в КНП «Консультативно-діагностичному центрі» на вул. Гарматній, 36 і Київській дитячій школі мистецтв на вул. Тупікова, 29.

«Основні витрати йдуть не на розвиток бюджетних установ, а на сплату енергоносіїв. Тому поставили амбітне завдання – не просто раціонально використовувати наявні ресурси, а поступово зменшувати рівень енергоспоживання. Нові об’єкти в районі проектуються та будуються уже з використанням сучасних енергозберігаючих технологій. Тому не лише активно вивчаємо передовий науковий досвід вищих навчальних закладів, але й впроваджуємо його на практиці. Сподіваюся, що співпраця з Національним авіаційним університетом сприятиме підвищенню енергоефективності бюджетних установ і житлових будинків Солом’янського району», − зазначив керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

За оцінками фахівців, основна частина будівель у столиці має низькі енергозберігаючі характеристики. 42% тепла втрачається через стіни, стелю, підвали. Значні тепловтрати відбуваються  через вікна та систему вентиляції. Втрати більше ніж у 5 разів перевищують європейські норми.

Науковці університету презентували розробки з відновлюваних джерел енергії, такі як вітроенергетичні установки з вертикальною вісcю обертання, склопакети з інтегрованими фотоелектричними елементами, сонячні панелі з поворотною платформою тощо.

За словами в.о. ректора Володимира Ісаєнка, в університеті не лише проводяться наукові розробки, але й у практичній площині університет здійснює роботи з енергоаудиту та термомодернізації гуртожитків та навчальних корпусів. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена