Головна  →  Новини  →  9 серпня 2017

У Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра Кривоноса

У Солом’янському районі відкрили сквер на площі Петра Кривоноса

8 серпня після капітального ремонту відкрили сквер на площі Петра Кривоноса. На території влаштовані 515 кв. м пішохідних доріжок, 100 кв. м металевої огорожі, 2040 кв. м газону; встановлено 16 лав та 15 урн для сміття. Висаджено 140 дерев та кущів хвойних і листяних порід, створено 185 кв. м квітника.

Капітальний ремонт зеленої зони став початком більш масштабних робіт на площі Петра Кривоноса. За словами першого заступника голови Солом’янської адміністрації Володимира Бялковського, реконструкція скверу – це перший крок у реконструкції всієї площі.

«У нас завдання навести лад з МАФами, які хаотично тут розміщені, а також плануємо зробити ще один сквер навпроти. Окрім того, є громадська ініціатива надати скверу назву «Залізничників», а площу Петра Кривоноса перейменувати на площу «Залізничників», − повідомив Володимир Бялковський.

Загалом цього року на ремонтні роботи та озеленення парків та скверів столиці виділено 50 млн грн. У планах міста – провести ремонт на території 120 зелених зон. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, відкриваючи новий сквер.

«Сквер, який ми сьогодні відкрили, невеличкий, усього 1 га. Однак для нас дуже важливо збільшувати кількість зелених зон, незалежно від масштабів, перетворюючи занедбані місця на території відпочинку містян. Роботи проводилися протягом місяця, на них було витрачено 1 млн бюджетних коштів», – сказав Петро Пантелеєв.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена