Головна  →  Новини  →  25 вересня 2017

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Солом’янському районі організовані та проведені олімпійські уроки

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Солом’янському районі організовані та проведені олімпійські уроки

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України у Солом’янському районі міста Києва були організовані та проведені  14-15 вересня 2017 року  Олімпійські уроки на базі середніх загальноосвітніх шкіл № 69 та № 166. Захід відбувся в рамках Олімпійського тижня спільно зі спортивними клубами Солом’янського районного в м. Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь».

У дружній та веселій атмосфері учні ознайомилися з історією виникнення та розвитку Олімпійських ігор та олімпійською символікою.    Під час олімпійської вікторини дітки жваво брали участь у конкурсі, активно відповідали на запитання. На святі юні спортсмени запропонували присутнім показові виступи з різних видів спорту. Тендітні дівчата з художньої гімнастки  майстра спорту міжнародного класу Ольги Андрєєвої продемонстрували свою грацію; зацікавив учнів виступ з боксу вихованця підліткового клубу «Фаворит» (тренер - Павло Ткаченко) та   виступ спортсменів тренера Юлії Бублій з рукопашного бою та бойового мистецтва «Дракон» з використанням різних видів зброї, підручних засобів для самозахисту викликало захоплення усіх присутніх.

15 вересня 2017 року на стадіоні СЗШ № 166  педагог-організатор клубу «Надія», тренер з карате Катерина Петренко, провела захоплюючі спортивні майстер-класи з карате та бально-спортивних танців,  в яких взяло участь 230 дітей з молодших класів школи. Також для дітей провели конкурс малюнків на тему: «Олімпійський рух очима дітей» та організовано виставку дитячих робіт, найкращі з яких були відзначені грамотами та медалями.

Метою Олімпійського уроку є пропаганда  здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена