Головна  →  Новини  →  2 жовтня 2017

Максим Шкуро привітав з Днем працівників освіти викладацький склад Національного університету оборони України

Максим Шкуро привітав з Днем працівників освіти викладацький склад Національного університету оборони України

До Дня працівників освіти у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи. Привітав працівників закладу з професійним святом голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Понад сто років провідний військовий виш держави готує фахівців для потреб оборонного відомства. Сьогодні випускники працюють у Міністерстві оборони України, Генеральному штабі, військових частинах та підрозділах.

«Ваш заклад один з найкращих у Солом’янському районі, який забезпечує підготовку еліти українських військовослужбовців. Вдячний професорам та викладачам за працю, підготовку та виховання високопрофесійних військових кадрів», − зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

Національний університет оборони України має потужний науково-педагогічний потенціал − 60 докторів, професорів та майже 300 кандидатів наук, доцентів.

Представники університету отримали заохочення та нагороди від керівництва оборонного відомства України, начальника університету Анатолія Сиротенка, а також народного депутата України Дмитра Андрієвського та голови Солом’янської РДА Максима Шкуро. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена