Головна  →  Новини  →  10 лютого 2014

Анатолій Голубченко зустрівся з воїнами-афганцями та учнями гімназії «Міленіум»

Анатолій Голубченко зустрівся з воїнами-афганцями та учнями гімназії «Міленіум»

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко відвідав гімназію «Міленіум» № 318, де зустрівся з учасниками бойових дій громадської організації «Кадетський Гай» та учнями навчального закладу. Подія приурочена до 25-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану.

«Наш святий обов’язок – забезпечити належний соціальний захист учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих воїнів. Крім того, ці ж завдання перед нами ставить Президент України у контексті проголошення 2014 року – Роком учасників бойових дій на території інших держав. Ця жахлива десятилітня афганська війна забрала кращі роки молодих хлопців, їхнє здоров’я, тисячі життів, тож ми сьогодні схиляємо голови у пам’ять про тих, хто не повернувся з гарячих точок», – сказав Анатолій Голубченко.

Учням гімназії він побажав, щоб діти ніколи не були ні свідками, ні учасниками жодних бойових дій, воєнних конфліктів. Щоб зростали під мирним небом у любові до своєї незалежної Батьківщини. 

Фотогалерея

http://kievcity.gov.ua/news/13343.html

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена