Головна  →  Новини  →  16 листопада 2017

Відбувся заключний гала-концерт «Мрії збуваються» фестивалю «Барви надій» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Відбувся заключний гала-концерт «Мрії збуваються» фестивалю «Барви надій» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

14 листопада у приміщенні Солом’янської РДА відбувся заключний гала-концерт «Мрії збуваються» ХVІІ районного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій», що проходить у рамках Київського міського фестивалю «Повіримо у себе».

До участі у фестивалі залучено організації, які опікуються проблемами дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Територіальний центр соціального обслуговування населення, школа-інтернат № 17, спеціалізована школа «Надія», Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та Солом’янський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

З привітальним словом виступила заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко. Вона  зазначила, що щорічний  фестиваль сприяє процесу реабілітації та соціальної адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями засобами мистецтва, пошуку нових талантів, їх підтримку. Це – свято творчості,  свято надії  та віри у власний потенціал. Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановиті діти та молодь зможуть повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень.

Також на 4 поверсі холі РДА розміщено виставку творчих робіт учасників фестивалю.

Переможців районного фестивалю «Барви надій» чекає участь у фіналі ХХVІ Київського міського фестивалю «Повіримо у себе».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена