Головна  →  Новини  →  28 грудня 2017

У приміщенні Солом’янської РДА заступник голови КМДА Петро Пантелеєв провів підсумкову нараду з питань якості послуг ЖКГ

У приміщенні Солом’янської РДА заступник голови КМДА Петро Пантелеєв провів підсумкову нараду з питань якості послуг ЖКГ

28 грудня 2017 року у приміщенні Солом’янської РДА заступник голови КМДА Петро Пантелеєв провів підсумкову нараду з питань якості послуг з житлово-комунального господарства.

Участь у нараді брали: виконуючий обов’язки голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської РДА Андрій Сидорчук, директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко, представники комунального підприємства «Керуюча  компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» та житлово-комунальних підприємств інших районів міста Києва, профільні заступники голів районів.

Петро Пантелеєв зазначив, що багато мешканців звертаються із запитанням, чому тарифи за житлово-комунальні послуги збільшились, а якість не змінилась. Для цього потрібно проводити інформаційну роботу, проводити збори з мешканцями. У процесі відкритої і системної комунікації можна досягти: зменшення рівня скарг, що впливають на рейтинг підприємств; залучення мешканців до управління будинками, навчити їх відповідально ставитися до майна; впровадження нових моделей співпраці мешканців та ЖЕД для покращення стану будинків тощо.

За словами заступника голови КМДА, питання стосовно ремонтних робіт, визначене мешканцями як пріоритетне, можна буде вирішити  у рамках програми співфінансування, за умовами якої місто дає 70% вартості робіт, а 30%  збирають самі мешканці.

«Мешканці багатоквартирних будинків зможуть  брати участь у формуванні робіт поточного ремонту в своєму будинку шляхом визначення уповноваженої особи. Крім того, мешканці будь-якого будинку, навіть, де не створено ОСББ, можуть отримати грант від міської влади на проведення капітального ремонту чи термомодернізації, яка складатиме 70% від усієї вартості робіт», - зазначив Петро Пантелеєв. 

Під час заходу заступник голови вручив  керівникові комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» Андрію Солодусі кубок за  зразкову роботу, подякував присутніх  за плідну співпрацю, від імені Київського міського голови Віталія Кличка привітав з наступаючим Новим роком, побажав успіху.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена