Головна  →  Новини  →  17 вересня 2013

Завжди на варті нашої безпеки

Завжди на варті нашої безпеки

У Солом’янському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Привітати працівників такої важливої і небезпечної професії прийшли представники міської та районної влади. Зокрема, під час святкового концерту в гімназії біотехнологій №177 зі словами вдячності, побажаннями, нагородами та подарунками до присутніх звернулися заступник голови КМДА Віктор Корж, начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві, генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Куценко, голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький та інші поважні гості.

Молоде покоління – вихованці районного Палацу дитячої та юнацької творчості підготували ветеранам, рятівникам та їхнім сім’ям, а також гостям свята цікаві співочі та танцювальні творчі номери.

Вітання від голови Київської міської державної адміністрації передав заступник голови КМДА Віктор Корж. Він відзначив надзвичайну важливість професії рятівників і зазначив: «Боротися з пожежами, стихіями та іншими лихами, на жаль, необхідно, і наші рятувальники виконують це високо професійно. Але, звичайно, набагато краще запобігти таким ситуаціям. І це іще одна важлива функція служби порятунку».

Продовжуючи тему профілактики надзвичайних ситуацій, очільник району Максим Луцький повідомив, що за підтримки райдержадміністрації в районному управлінні ДСНС облаштували клас для інформаційно-просвітницьких уроків, які регулярно проводитимуть для школярів, щоб вони змалку знали як діяти в тій чи іншій небезпечній ситуації.

«Ми обов’язково будемо і надалі продовжувати такі традиції, щоб разом з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій виховувати в дітях повагу до важливої професії рятівника. А вам, – продовжив Максим Луцький, звертаючись до винуватців події, – я бажаю щастя, добра, здоров’я, та, зважаючи на небезпечну специфіку роботи, щоб кількість виїздів співпадала з кількістю приїздів».

Найстараннішим та відважним працівникам Солом’янського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві очільник району вручив Подяки та подарунки. Але і сам він не пішов без нагород.

За відданість справі захисту населення району від надзвичайних ситуацій та підвищення рівня боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів, за високий професіоналізм, чітку та злагоджену взаємодію під час ліквідації надзвичайних ситуацій, керівники міської служби порятунку Андрій Куценко та районної – Руслан Дядюша вручили Максиму Луцькому Подяки.

 Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена