Головна  →  Новини  →  2 жовтня 2013

Щасливі разом

Щасливі разом

Вже не один рік в Україні проводиться цілеспрямована робота по створенню нової форми державної опіки – прийомної сім’ї, а також дитячих будинків сімейного типу. Це надає можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування рости та виховуватися в повноцінній сім’ї. 

На Солом’янці розташований не один будинок сімейного типу, тому керівництво району приділяє особливу увагу прийомним сім’ям. У рамках соціальної ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» проводяться постійні зустрічі з подібними родинами та надається соціальна допомога від адміністрації району.

Днями заступник голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Андріян Рев’юк завітав до прийомної сім`ї, яка створена на базі родини  Держановських.

У сім`ї Держановського Олександра Володимировича та Держановської Снєжани Леонідівни, яка була створена у 2006 році,  виховуються 7 дітей, серед яких 3 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та 4 рідних дітей.

З нагоди Дня усиновлення Андріян Рев’юк подякував батьках за їхню доброту, терпіння і мужність та подарував дітям подарунки. У свою чергу, родина Держановських провела екскурсію гостеві власним будинком та показала сімейні фотографії.

Під час дружньої співбесіди з родиною заступник Голови зазначив: «Ви створили  справжню сімейну атмосферу, де кожен член родини почувається комфортно та захищено. Я вдячний вам за це!»

Після зустрічі найменші члени родини подарували на згадку Андріяну Рев’юку сімейну фотокартку.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена