Головна  →  Новини  →  29 березня 2018

У Солом’янському районі розпочне роботу «Муніципальна варта»

У Солом’янському районі розпочне роботу «Муніципальна варта»

28 березня голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро зустрівся з представниками Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» та керівництвом районного управління поліції.

Основні завдання «Муніципальної варти» – забезпечення правопорядку в усіх сферах життєдіяльності району та  допомога  поліції.

«Серед основних проблем, які потребують  вирішення – це патрулювання вулиць, парків, а також стихійна торгівля. Влітку, особливо коли стартує сезон шашликів, фактично не патрулюються парки. Тому важливо залучати представників «Муніципальної варти» для допомоги поліції. Друге проблемне  питання – це боротьба зі стихійною торгівлею», − зауважив керівник Солом’янського  району Максим Шкуро.

Учасники обговорили ситуацію із громадським порядком у районі та визначили основні напрями подальшої співпраці, створення районного громадського формування «Муніципальної варти».

За результатами зустрічі сторони підписали відповідний трьохсторонній Меморандум про партнерство та співпрацю між Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією, Солом’янським управлінням поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві та Київським міським громадським формуванням з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена