Головна  →  Новини  →  22 травня 2018

У Солом’янському районі провели змагання з судномодельного спорту «Кубок Солом’янки»

Нещодавно на озері парку «Орлятко» (бульвар Вацлава Гавела, 9-В) вперше відбулися змагання з судномодельного спорту на «Кубок Солом’янки».

У змаганнях брали участь 8 команд  спортсменів не тільки м. Києва,  а також з м. Коростишева та  м. Рівного. Окрім юних судномоделістів свою майстерність продемонстрували й досвідчені спортсмени, зокрема, віце-чемпіони Європи та майстери спорту України міжнародного класу з судномодельного спорту Павло Ашихмін (м. Київ), Ігор Пархоменко (м. Київ), Ігор Рудаков (м. Коростишів), Віталій Хоменчук (м. Рівне).

Загалом команди представили 38 моделей. Учасники змагань виступали в чотирьох класах моделей: F2A (радіокеровані моделі-копії довжиною до 900 мм), F2B (радіокеровані моделі-копії довжиною від 900 до 1400 мм), F4A (радіокеровані моделі-копії з промислових наборів, які не проходять стендовий залік), F4C (радіокеровані моделі-копії з промислових наборів, які проходять стендовий залік).

У найпопулярнішому класі F2A серед юніорів переміг  школяр Роман Ярошевський з моделлю рятувального судна «Орка», команда Навчально-виховного комплексу м. Києва.  Срібним призером став Олексій Сердюк із Центру технічної творчості «Юність», який виступав з моделлю українського прикордонного патрульного катера. Бронзу виборов Кирило Юра з м. Рівне.

Серед дорослих у цьому класі перемогу отримав Павло Ашихмін з   моделлю броненосця берегової оборони Beowulf,  ІІ та ІІІ місце  посіли Віталій Хоменчук (м. Рівне) та Ігор Рудаков (м. Коростишів).

В інших класах моделей перемогли: F4A – Михайло Опанчуков (Дитяча інженерна академія, м.Київ); F4C (юніори) – Михайло Ревуцький (м.Рівне); F4C (дорослі) – Михайло Гаєвський (ЦТТ «Юність» м. Києва).

У загальнокомандному заліку перемогу вибороли моделісти Центру технічної творчості «Юність» м. Києва, які отримали «Кубок Солом’янки».  Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами.

Подяку висловлюємо головному судді змагань - Андрію Шитікову,  судді  першої категорії,  та голові оргкомітету з проведення «Кубок Солом’янки» Віталію Чикаленку.