Головна  →  Новини  →  4 жовтня 2018

У парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт

У  парку за кінотеатром «Тампере» триває капітальний ремонт

У вересні розпочали капітальний ремонт парку за кінотеатром «Тампере». Це вже третій етап робіт зі створення комфортного парку. В парку облаштували нові доріжки, встановили лави, спортивний майданчик для гри у баскетбол і дитячий майданчик.

Керівник району Максим Шкуро провів виїзну нараду та дав доручення відповідним комунальним службам щодо якісного та вчасного проведення робіт.

«Щороку ми не лише створюємо нові зелені зони, а й обов’язково підтримуємо та ремонтуємо ті, що вже є. Це стосується і парку за кінотеатром «Тампере». Зараз йде капітальний ремонт вхідної групи парку. До кінця жовтня заплановано облаштувати доріжки, встановити новий дитячий майданчик, лави та урни. Також будуть проведені озеленювальні роботи, а саме: облаштовано газон, висаджено нові дерева та квітники», − зауважив голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро.

Нагадаємо, цього року в Солом’янському районі відремонтували 11 парків і скверів. Зокрема, у парку «Відрадний», що увійшов у ТОП-10 парків Києва, зробили найбільший капітальний ремонт із встановленням дитячих і спортивних майданчиків. 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена