Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2013

На Солом’янці привітали працівників бібліотек

На Солом’янці привітали працівників бібліотек

Сьогодні, у часи, коли суспільство потребує нової інформації, нових знань для більш всесторонього розвитку, бібліотеки починають відігравати важливу роль у освітньо-інформаційному просторі держави. Вони здійснюють основну духовну та культурну місію, адже є дзеркалом і пам’яттю народу, збирачем, хранителем й дослідником пам’яток писемності.

Днями у Солом’янському районі відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Вітали мудрих хранителів книжок заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж та голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький.

Віктор Корж подякував бібліотекарям за їх неоціненну працю та додав: «Сьогодні державна підтримка бібліотек є вкрай важливою. Ми намагатимемося зробити усе можливе, аби наше суспільство й надалі продовжувало без перешкод отримувати необхідну для них інформацію».

Для кожного з нас бібліотекар – людина, яка увібравши в себе мудрість та гострий розум, є важливим провідником на шляху до необхідних знань. Такої думки притримується і Максим Луцький, який у своєму зверненні до працівників бібліотек зазначив, що їх професія є неоціненною для розвитку інтелектуального майбутнього нашої держави.

Під час урочистостей найкращі працівники бібліотек отримали подяки від голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена