Головна  →  Новини  →  14 грудня 2018

Голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу нараду з керівниками та медичними працівниками закладів охорони здоров’я

Голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу нараду з керівниками та медичними працівниками закладів охорони здоров’я

На виконання доручення мера Києва Віталія Кличка, 14 грудня голова Солом’янського району Ігор Довбань провів оперативну робочу нараду з керівниками та медичними працівниками  закладів охорони здоров’я, які передано до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, з питання щодо стану  реалізації  національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» у Солом’янському районі.

Засідання відбулося за участі заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Олени Горпинченко, працівників відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.

З 2 квітня поточного року медичні установи первинної ланки Солом’янського району (комунальні некомерційні підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Солом’янського району м. Києва» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Солом’янського району м. Києва») офіційно беруть участь в підписній загальнонаціональної кампанії «Лікар для кожної сім'ї» та проводять реєстрацію пацієнта в електронній системі охорони здоров’я E-Health.

З початку загальнонаціональної кампанії, станом на 10 грудня  2018 року, у системі E-Health зареєстровано 139 лікарів первинної ланки медичної допомоги; 142155 пацієнтів уклали декларації з лікарями первинної ланки - терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами Солом’янського району міста Києва.

Під час наради голова району проаналізував стан впровадження медичної реформи у районі, її здобутки та труднощі.

Голова району Ігор Довбань наголосив на необхідності підвищення рівня ефективності роботи по залученню мешканців до процесу укладання декларацій та визначив шляхи прискорення їх підписання.

«Вибрати лікаря і підписати декларацію повинні всі. Так держава зможе гарантувати кожному надання повного пакета послуг первинної медичної допомоги»,- зазначив  керівник Солом’янського району.

За результатами робочої наради голова району надав відповідні доручення.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена