Головна  →  Новини  →  19 грудня 2018

Голова району Ігор Довбань привітав дітей та їхніх батьків з Днем Святого Миколая

Голова району Ігор Довбань привітав дітей та їхніх батьків з Днем Святого Миколая

Доброю традицією стало проведення у День Святого Миколая у Палаці творчості дітей та юнацтва Солом’янського району міста Києва за адресою: вул. Курська, 15, за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, святкових концертів до новорічних свят. 

На свято завітали почесні гості: помічник народного депутата України Дмитра Андрієвського Руслан Кисіль, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань, депутат Київради Максим Конобас та настоятель парафії, голова парафіяльної ради релігійної організації «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Православної церкви України» Павло Стародуб. 

З вітальним словом  до дітей звернувся голова району Ігор Довбань: «Будь-який привід хороший, щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя. Нехай для нас таким приводом стане День Святого Миколая! Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів! Щастя вам цілорічного, безперервного і величезного! З Днем Святого Миколая». 

Театралізованим святом «Чарівний подарунок» колектив палацу не лише створив казкову атмосферу присутнім, але й усім подарував яскраві враження на весь наступний рік, а маленькі гості отримали солодкі подарунки.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена