Головна  →  Новини  →  19 грудня 2018

У Солом’янському районі засвітили новорічну ялинку-2019

У Солом’янському районі засвітили новорічну ялинку-2019

У День Святого Миколая в Солом’янському парку «Відрадний» за участі голови району Ігоря Довбаня відбулося урочисте засвічення яскравих вогнів новорічної ялинки-2019.

Діти разом з почесними гостями, – народним депутатом України Дмитром Андрієвським; депутатами Київради, заступником голови Київської міської державної адміністрації В’ячеславом Непопом; головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігорем Довбанем та настоятелем парафії, головою парафіяльної ради релігійної організації «Парафія Святого Іоанна Хрестителя Православної церкви України» Павлом Стародубом, засвітили головну ялинку району.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова району Ігор Довбань, який зазначив, що найбільшою винагородою для нього в цей день стали усміхнені дитячі очі, сповнені надією та вірою у себе, у свої можливості та у своє майбутнє. Ігор Довбань побажав всім присутнім приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

Для гостей свята найкращі творчі колективи району «Божедари», «Чорнобривці» та ансамбль естрадно-спортивного танцю «Матриця» створили святковий, піднесений настрій та подарували цікаву програму.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена