Головна  →  Новини  →  20 лютого 2019

Голова Солом’янської РДА Ігор Довбань вручив ордери на квартири бійцям АТО і дітям-сиротам

Голова Солом’янської РДА Ігор Довбань вручив ордери на квартири бійцям АТО і дітям-сиротам

В Солом’янській районній держадміністрації відбулось урочисте вручення дев’яти ордерів на квартири учаснику Революції Гідності, бійцям АТО та дітям-сиротам. Вручав документи власникам нового житла голова району Ігор Довбань.

«Отримання власного житла – важлива подія для кожного. Особливо радий, що маю честь вручати ордери на квартири саме вам, людям,  чий життєвий шлях слугує прикладом незгасної віри в майбутнє і боротьби за щастя. Місто зі свого боку буде й надалі зводити нове житло для черговиків. Адже наш основний обов’язок – робити Київ кращим, а його мешканців щасливими», — сказав Ігор Довбань.

Водночас солом’янчанин Олександр Коломієць, який, відстоюючи цінності свободи і демократії під час Революції Гідності, втратив руку, розповів, що навіть не сподівався отримати житло.

«Проживаю разом з мамою в «комуналці». Коли став в чергу на отримання житла, то взагалі не сподівався хоча б на якийсь результат. Але коли мені все-таки зателефонували, був приємно здивований. Отримав квартиру в новобудові. Будівництво вже завершується, зараз проводять оздоблювальні роботи», — зізнався учасник Революції Гідності.

Насамкінець щасливі володарі квартир в новобудові та голова Солом’янської РДА зробили спільне фото на пам’ять.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена