Головна  →  Новини  →  1 березня 2019

В Солом’янській адміністрації обговорили актуальні питання весняного благоустрою

В Солом’янській адміністрації обговорили актуальні питання весняного благоустрою

В Солом’янській районній держадміністрації, на виконання доручення мера Києва Віталія Кличка, відбулась нарада щодо весняного благоустрою територій району.

Щоб обговорити спільну роботу з наведення порядку в районі, а також вирішити актуальні питання, голова РДА Ігор Довбань провів зустріч з керівником районного КП ШЕУ Олександром Климовим, директором КП УЗН Олексієм Лукашем та начальниками житлово-експлуатаційних контор (ЖЕК).

«Щоб наш район був завжди зручним для проживання і відпочинку жителів та гостей міста, комунальні підприємства Солом’янки мають не лише комунікувати між собою, але працювати консолідовано. А враховуючи, що на календарі вже весна, нашим службам необхідно докласти максимум зусиль для наведення порядку. Питання стосується як прибирання, так і майбутнього озеленення», - зазначив керівник району.

Під час зустрічі учасники також зупинились на питанні благоустрою території після ліквідації аварій на мережі чи водопровідних лініях в районі. За словами Ігоря Довбаня, щоб КП ШЕУ могло оперативно навести лад на ділянці, де раніше було розриття, мають бути укладені угоди з аварійними службами міста. У зв’язку з цим керівництво району дало завдання комунальним підприємствам розробити відповідні угоди.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена