Головна  →  Новини  →  9 березня 2019

Голова району Ігор Довбань привітав жінок-медиків зі святом весни - 8 березня

Голова району Ігор Довбань привітав жінок-медиків зі святом весни - 8 березня

Святкові привітання жінок Солом’янки напередодні 8 березня продовжуються. Цього разу голова району Ігор Довбань з повагою та щирою вдячністю звернувся до чарівних представниць Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова.

«Я вважаю, що в цьому світі все відбувається через жінку, заради жінки і завдяки жінці. Тому, в першу чергу, хотів би вам подякувати, і побажати, щоб у кожної з вас було особисте жіноче щастя», — заявив очільник РДА на зустрічі зі спеціалістами інституту. 

За його словами, саме завдяки сумлінній праці і професіоналізму команди інституту, де більше 60% працівників — представниці  прекрасної половини людства, заклад сьогодні відповідає найвищим європейським стандартам.

У зв’язку з цим, а також з нагоди Міжнародного жіночого дня, Ігор Довбань вручив найкращим фахівцям високоспеціалізованого закладу почесні грамоти.

Крім того, напередодні свята 8 березня голова Солом'янки завітав до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, де з вітальним словом звернувся до сотні чарівних представниць Збройних сил України, військовослужбовців та працівниць військового закладу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена