Головна  →  Новини  →  4 квітня 2019

Голова Солом’янської РДА Ігор Довбань скликає оперативну нараду через безвідповідальність генпідрядника в парку на Вінницькій

Голова Солом’янської РДА Ігор Довбань скликає оперативну нараду через безвідповідальність генпідрядника в парку на Вінницькій

Сьогодні, 4 квітня голова Солом’янського району Ігор Довбань за дорученням мера Києва Віталія Кличка перевірив хід виконання реконструкції в парку на вул. Вінницькій. Під час перевірки було з’ясовано, що жодних робіт, які зобов’язана виконувати генпідрядна організація в рамках договору про реконструкцію, на території не проводиться.

“Це перший парк, який зустрічає мешканців та гостей нашого міста, які приземлюються в аеропорту “Київ” ім. Сікорського. В бюджеті Києва заплановані кошти, депутати проголосували, мер підписав, дали відповідні вказівки, але, на жаль, жодного будівельника я тут не бачу. Скільки потрібно чекати, щоб реконструкція була завершена? Щоб люди, прогулюючись парком, бачили його не в такому стані, а справді європейський вигляд”, - заявив керівник РДА.

Він зазначив, що замовник будівництва, КО "Київзеленбуд", провів відповідний тендер ще влітку минулого року. За результатом цього конкурсу був визначений переможець, з яким комунальна організація і підписала договір на виконання реконструкції. Проте станом на сьогодні генпідрядник не виконує взяті на себе зобов’язання, припинивши усі роботи.

У зв’язку з цим Ігор Довбань скликає завтра, 5 квітня, термінову нараду з відповідальними керівниками, які відзвітуються перед громадськістю Солом’янського району щодо занедбаного стану в парку на вулиці Вінницькій та його майбутнього.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена