Головна  →  Новини  →  5 квітня 2019

Голова району Ігор Довбань зобов’язав будівельників завершити роботи в парку на Вінницькій до Дня Києва

Голова району Ігор Довбань зобов’язав будівельників завершити роботи в парку на Вінницькій до Дня Києва

Сьогодні, 5 квітня, голова Солом’янського району Ігор Довбань провів виїзну нараду щодо затримки виконання реконструкційних робіт в парку на вул. Вінницька.

Разом з керівником РДА перевірили стан зеленої зони перший заступник голови Володимир Бялковський, начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, менеджер проекту КО “Київзеленбуд” Сергій Прибиль, директор КП УЗН в районі Олексій Лукаш та представники структурних підрозділів адміністрації. Крім того, на зустріч запросили генпідрядника, який виконує реконструкцію - директора ТОВ “Будком-СВ” Сергія Пархомчука.

У ході наради генпідрядник відзвітував, що будівельні роботи в парку підходять до свого завершення. За його словами, вже найближчими днями на зеленій зоні встановлять нові сміттєві урни, а будівельники закінчать укладання тротуарної плитки. У свою чергу директор КП з утримання зелених насаджень в районі Олексій Лукаш запевнив Ігоря Довбаня, що до 20 травня об’єкт здадуть вже з новим газоном, площа якого складатиме 3 га: “Уже підписали відповідну субпідрядну угоду щодо озеленення”.

Голова району зауважив, що попри фінальні роботи в парку, до генпідрядника ще залишається достатньо запитань. Насамперед йдеться про купу сміття, яке псує зовнішній вигляд Вінницького парку. У зв’язку з цим він зобов’язав директора компанії прибрати територію до початку робіт з озеленення.

“До Дня Києва ми повинні отримати вже гарний парк на Вінницькій, де місцеві жителі і гості могли б відпочивати в задоволення, а мами з колясками, які полюбляють тут гуляти, спокійно пересувались доріжками. А для цього треба якісно виконати усі роботи і якнайскоріше вивезти сміття. Тому прошу комунальне об’єднання “Київзеленбуд”, яке є замовником реконструкції, проконтролювати якість відповідних робіт та графік”, - підсумував Ігор Довбань.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена