Головна  →  Новини  →  17 квітня 2019

У Солом’янській адміністрації разом з 20 послами відзначили свято міжнародного рівня - Рік французької мови в Україні

У Солом’янській адміністрації разом з 20 послами відзначили свято міжнародного рівня - Рік французької мови в Україні

У Солом’янській адміністрації відбулась подія міжнародного рівня - відзначення Року французької мови в Україні. Так, на запрошення голови Солом’янського району Ігоря Довбаня та Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Ліван пана Алі Дахера до урочистого заходу разом з дружинами приєднались майже 20 послів з франкомовних країн світу.

“Щиро вдячний, що ви відгукнулись на запрошення і завітали до нас. Цей вечір об’єднав навколо себе багато країн, які не тільки шанують французьку мову та культуру, але й прагнуть посилювати співпрацю один з одним, покращуючи життя наших громадян у різних сферах. Тож, маючи нагоду, хочу запевнити, що двері Солом’янської адміністрації завжди для вас відкриті. Тут ви знайдете і надійного друга, і партнера, і союзника”, - заявив голова району Ігор Довбань.

До заходу, де зокрема були присутні посли з таких країн, як Франція, Канада, Кіпр, Індонезія, також приєднались шановні гості з Міжнародної організації Франкофонії та представники від українських міністерств. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, французька мова сьогодні є не тільки мовою кохання, якою говорить весь світ, але й мовою дипломатії та бізнесу, що є важливою складовою сьогодення.

Зі свого боку Посол Республіки Ліван пан Алі Дахер подякував українцям за їх відкритість світу, а також вручив голові району Ігорю Довбаню лист-подяку за активну співпрацю та сприяння обміну культурними цінностями між країнами.

Захід міжнародного значення завершили національною музикою, танцями і веселими мініатюрами про життя французів.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена