Головна  →  Новини  →  22 квітня 2019

У Києві урочисто відзначили 60-річний ювілей Дитячої музичної школи імені видатного композитора Ігоря Шамо

У Києві урочисто відзначили 60-річний ювілей Дитячої музичної школи імені видатного композитора Ігоря Шамо

Київська дитяча музична школа №7 ім. Ігоря Шамо Солом’янського району, яка ось вже 60 років плекає у дітях любов до музики, урочисто відзначила свій ювілей.

Так, днями у залі Національної філармонії України зібралось сотні шановних гостей, щоб привітати храм музики з “круглою” датою. Серед них керівництво Солом’янського району, представники освітніх та культурних організацій, випускники школи, рідні легендарного композитора, в честь якого названий заклад.

“Історія вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, шанувати все українське, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі. Прийміть найщиріші вітання. І нехай звучить музика!”, - заявила заступник голови Солом’янського району Олена Горпинченко.

На знак вдячності за працю найкращих працівників закладу відзначили грамотами голови Солом’янської районної держадміністрації.

Також з вітальним словом виступила президент Благодійного фонду імені композитора Ігоря Шамо, донька легендарного творця Тамара Шамо. Вона зазначила, що Україна - країна обдарованих людей і талановитих дітей, які сьогодні прославляють свій край на весь світ.

Урочистий захід продовжили святковим концертом, на якому звучали відомі українські композиції у виконанні учнів та випускників школи. Особливо зворушив глядачів офіційний гімн столиці - пісня “Як тебе не любити, Києве мій!”. Саме цей музичний твір є однією з пісень композитора Ігоря Шамо, яку знають не лише в Україні, але і за її межами.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена