Головна  →  Новини  →  11 травня 2019

Громаді Солом’янки презентували проект реконструкції парку “Орлятко”

Громаді Солом’янки презентували проект реконструкції парку “Орлятко”

У Солом'янському районі керівник райдержадміністрації Ігор Довбань провів виїзну нараду щодо санітарного стану парку “Орлятко”. Після пішого обходу території з начальником КП УЗН та мешканцями очільник району вказав не недоліки благоустрою, які відповідне підприємство зобов’язалось усунути. Разом з тим голова Солом’янки взяв участь у презентації проекту реконструкції цього парку з урахуванням пропозицій громадськості.

“Радий, що громада активно допомагає нам робити район гарним і комфортним. Сьогодні презентуємо проект реконструкції парку відпочинку “Орлятко”, який, впевнений, незабаром стане окрасою не лише житлового масиву Відрадний, але і Києва загалом. Щойно спільно напрацьований проект буде затверджений, ми зможемо перейти до його фінансування, оголосити тендерні процедури і розпочати бажану реконструкцію”, - заявив очільник району.

У ході презентації Станіслав Дьомін, в.о. директора КП “Київміськорзвиток”, яке є замовником реконструкції, доповів, що згідно проекту планується облаштувати чимало зон відпочинку і дозвілля для різних за віковими категоріями людей. У парку хочуть зробити набережну навколо озера з оглядовим майданчиком, переробити всю інфраструктуру (доріжки, лавочки), збудувати дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк, зону тихого відпочинку, а також майданчик для вигулу домашніх тварин. Крім того, планується створити лабіринт і збудувати новий бювет.

Представлений проект викликав жваве обговорення серед місцевих мешканців і десятки запитань, які замовник врахує надалі при розробці робочої документації.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена