Головна  →  Новини  →  20 травня 2019

Голова району обговорив з екс-динамівцем можливість розбудови спортивної інфраструктури на Солом’янці

Голова району обговорив з екс-динамівцем можливість розбудови спортивної інфраструктури на Солом’янці

Голова Солом’янської райдержадміністрації Ігор Довбань обговорив з екс-голкіпером київського “Динамо”, майстром спорту України та футбольним менеджером Святославом Сиротою можливість будівництва в Солом’янському районі сучасного стадіону. 

“Я вважаю, що Солом’янський район, який має аеропорти, вокзали, також повинен мати і свій мультифункціональний стадіон, де можна було б проводити заходи міжнародного рівня - чи-то футбол, чи-то вистави. Сучасний стадіон дозволить молоді удосконалювати спортивний рівень, а батькам пишатись своїми дітьми. Загалом допоможе примножити щастя в районі і Києві”, - заявив керівник РДА.

Святослав Сирота зауважив, що Солом’янка справді має гарний потенціал для розвитку спортивної галузі, зважаючи на розташування та логістику. “Щоб задовольнити потреби районної, міської спортивної спільноти, думаю, 3-5 тис. місць буде достатньо”.

Учасники також підкреслили можливість залучення до проекту міжнародних інвесторів. За результатом зустрічі Солом’янська РДА та ГО “Динамо Фемілі” в особі керівника Святослава Сироти погодили подальшу співпрацю в реалізації ідеї з будівництва сучасного стадіону в Солом’янському районі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена