Головна  →  Новини  →  22 травня 2019

Аеропорт “Київ” планує збільшити пасажиропотік до 3 млн осіб

Аеропорт “Київ” планує збільшити пасажиропотік до 3 млн осіб

Голова Солом’янського району Ігор Довбань провів робочу зустріч з керівництвом Міжнародного аеропорту “Київ” ім. І. Сікорського щодо діяльності підприємства та плану розвитку на 2019 рік.

Насамперед керівник РДА привітав директора аеропорту Олександра Нестеренка та керівника ТОВ “Мастер-Авіа” Олега Левченка з завершенням масштабного оновлення терміналу для міжнародних рейсів.

“Ми всі чекали на розширення аеропорту, адже кількість гостей нашого міста щороку збільшується, темпи приросту вражають. Тому розширення площі терміналу “А” з 14,2  тис.кв.м. до 23.7 тис.кв.м. не тільки збільшить пропускну здатність аеропорту, але й зробить перебування там пасажирів ще комфортнішим”, - зазначив очільник району Ігор Довбань.

Водночас директор КП Олександр Нестеренко розповів, що з початку року аеропорт обслужив 850 тис. пасажирів, що на 40% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Та завдяки оновленому терміналу цьогоріч планується збільшити пасажиропотік до 3 млн осіб.

Під час зустрічі учасники також обговорили питання забудови біля аеропорту та важливість дотримання забудовниками відповідних норм зведення будівель, що є запорукою безпеки життя людей.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена