Головна  →  Новини  →  23 травня 2019

В аеропорту "Київ" запрацював оновлений термінал “А” для міжнародних рейсів

В аеропорту "Київ" запрацював оновлений термінал “А” для міжнародних рейсів

У Міжнародному аеропорту “Київ” ім. І.Сікорського урочисто відкрили розширений термінал “А”, який тепер прийматиме і відправлятиме вдвічі більше пасажирів міжнародних рейсів. 

Оновлений простір летовища, який ремонтувати дев’ять місяців, відкрив заступник голови КМДА Дмитро Давтян і співвласник керуючої компанії аеропорту Василь Хмельницький. Участь у офіційній церемонії також взяли народний депутат Дмитро Андрієвський та голова Солом’янського району Ігор Довбань. 

“Новий термінал – це не лише нові робочі місця, це передусім – комфорт і перше враження про українську столицю”, – підкреслив Дмитро Давтян, відзначивши, що простір терміналу розширили майже на 10 тисяч квадратних метрів, що дозволить удвічі збільшити пропускну здатність аеропорту. 

Так, аеропорт “Київ” планує збільшити пасажиропотік до 3 млн осіб. А щоб повітряні “ворота” були ще комфортнішими для громадян і гостей країни, перед новим крилом терміналу також побудували паркінг на 135 паркомісць, що збільшило паркінг аеродрому на 40%. Крім того, в оновленому терміналі відкрились ресторани, де можна перепочити, та декілька сувенірних крамничок.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена