Головна  →  Новини  →  13 червня 2019

Ігор Довбань привітав працівників Консультативно-діагностичного центру з професійним святом

Ігор Довбань привітав працівників Консультативно-діагностичного центру з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника України голова Солом’янського району Ігор Довбань привітав фахівців Консультативно-діагностичного центру, що на Гарматній, 36 з професійним святом.

“Дорогі наші медики, щодня, від рання до пізньої ночі, ви присвячуєте себе збереженню найбільшої цінності на землі - людського життя і здоров'я. Ваша праця є однією з найпотрібніших для всього людства. І це факт. Низький уклін вам за вашу невтомну працю, золоті руки і відкрите серце. Нехай же і з вами буде міцне здоров'я та сила. А районна адміністрація зі свого боку докладатиме максимум зусиль задля вашого добробуту”, - звернувся до колективу медичного центру очільник району.

Привітав усіх зі святом також народний депутат Дмитро Андрієвський, зазначивши, що держава й надалі розвиватиме медичну галузь Солом’янки.

А після вручення найкращим працівникам закладу почесних грамот на всіх чекав особливо зворушливий момент - спільний перегляд документального фільму про “Один день з життя медичного працівника” Консультативно-діагностичного центру.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена