Головна  →  Новини  →  14 червня 2019

Почесний мешканець Солом'янки відзначив 101-й день народження

Почесний мешканець Солом'янки відзначив 101-й день народження
Сьогодні в Солом'янському районі свій 101-й день народження відзначає ветеран Другої світової війни і кандидат технічних наук Рапопорт Григорій Наумович. У святковий день до іменинника в гості з привітаннями прийшли народний депутат Дмитро Андрієвський, керівник Солом'янської райдержадміністрації Ігор Довбань і голова ради Солом’янської  районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков.
 
«Ви — надзвичайна людина, чий життєвий шлях є прикладом мужності та незламності для молодого покоління. Сильним духом і позитивним настроєм сьогодні Ви заряджаєте своїх дітей, онуків, правнуків і нас також. Щиро Вами захоплююсь», — звернувся очільник району до іменинника, побажавши йому міцного здоров'я, бадьорості і довгих років життя.
 
Окрім слів побажань, гості вручили Григорію Наумовичу цінні подарунки, кошик з фруктами і солодощами. Під час спілкування за столом дідусь поділився спогадами воєнного лихоліття, а також розповів зворушливу історію свого кохання, даючи усім присутнім мудрі поради і настанови. Також іменинник поділився секретами довголіття та запросив усіх на наступний день народження. 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена