Головна  →  Новини  →  25 червня 2019

Ігор Довбань відвідав один з потужних науково-технічних заводів району (подія відбулась 12.06.19)

Ігор Довбань відвідав один з потужних науково-технічних заводів району (подія відбулась 12.06.19)

Очільник Солом’янської райдержадміністрації Ігор Довбань відвідав одне з потужних машинобудівних підприємств в районі - ПрАТ “Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування”, яке цього року святкує 55-річний ювілей. 

“Солом’янський район має потужний науковий потенціал. У нас знаходиться 20 науково-дослідних підприємств, установ, що роблять вагомий внесок у розвиток інновацій різних сфер. І почесно, що саме у нас працює, без перебільшення, унікальний заклад – конструкторське бюро, яке генерує та втілює наукові ідеї. Працюймо й далі для зміцнення української держави і досягнення професійних вершин”, - сказав очільник району.

Окрім ювілейної дати, керівник РДА привітав трудовий колектив підприємства з відкриттям нової виробничої дільниці та вручив найкращим працівникам почесні грамоти. Також під час візиту голова району Ігор Довбань оглянув цехи заводу і ознайомився з процесом виготовленням приладів різного призначення.

Зазначимо, що підприємство створює агрегати для ракетно-космічної промисловості та електроенергетичної галузі. Обсяг промислової продукції за 2018 рік склав більше 222 млн грн. Надає стабільну роботу півтисячі місцевим мешканцям і експортує розробки до країн Європи, Азії (Естонія, Литва, Чехія, Німеччина, КНР та ін) та підприємств України. Також минулого року конструкторське бюро отримало звання “Кращий експортер року” в галузі “Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування серед середніх підприємств”.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена