Головна  →  Новини  →  25 червня 2019

На території пологового будинку №5 з’явився перший в столиці дитячий майданчик

На території пологового будинку №5 з’явився перший в столиці дитячий майданчик

Сьогодні, 25 червня у Солом’янському районі на території пологового будинку №5 урочисто відкрили новий дитячий майданчик, де зможуть відпочивати як майбутні батьки, так і жителі прилеглих будинків з дітьми. Відкривав сучасну дитячу зону керівник райдержадміністрації Ігор Довбань. 

“В 2019-му ми започаткували традицію вітати мам і немовлят, які народились у перші хвилини нового року. Тоді ж разом з головним лікарем 5-го пологового будинку Дмитром Говсєєвим виникла ідея створити на території закладу дитячий майданчик, який буде відкритий для породіль, усіх відвідувачів і мешканців поруч розташованих будинків. Цікаво, що в жодному іншому пологовому будинку столиці такого майданчика, до того ж з відкритим доступом, немає”, - заявив керівник РДА. 

Відзначимо, що за день дитячу зону, яку колектив КМПБ №5 облаштував за підтримки районної влади і спонсорів, відвідало майже 70 дітей. Однак прогнозується більша кількість малечі, особливо у період літніх канікул.  

Також з нагоди Дня відкритих дверей відвідувачам провели корисні лекції для майбутніх батьків та організували екскурсію медичним закладом.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена