Головна  →  Новини  →  3 липня 2019

Ігор Довбань знову зустрівся з мешканцями гуртожитку на Польовій

Ігор Довбань знову зустрівся з мешканцями гуртожитку на Польовій

Сьогодні, 3 липня голова Солом’янського району Ігор Довбань навідався до гуртожитку на вул. Польова, 19/8, щоб особисто оглянути умови життя людей та обговорити можливі шляхи вирішення протистоянь з комерційною компанією “Трест Київміськбуд-2”, яка є власником будинку.  

І хоч спочатку мешканці закрились зсередини, відмовившись пускати будь-кого до будівлі, врешті представників адміністрації на чолі з головою пропустили. Під час зустрічі жильці показали, в яких умовах мешкають, і з якими проблемами вони щоденно стикаються. У ході огляду приміщень та кімнат керівник РДА зауважив, що приватне підприємство, яке не може знайти спільної мови з мешканцями, залишило людей жити в нелюдських умовах.  

“Хоч район не має повноважень впливати на ті чи інші дії комерційної установи, бути осторонь цією ситуації адміністрація не може і не буде. Бізнес не повинен будуватись за рахунок дітей, людей. Тому найближчими днями викличу до себе керівництво “Трест Київміськбуд-2”, яке доповість варіанти виходу з цього конфлікту”, - заявив Ігор Довбань. 

Також на зустрічі голова району дав завдання відпрацювати можливість надання дітям, які залишились мешкати у гуртожитку, путівки для оздоровлення в дитячому таборі: “Ми не повинні допустити, щоб діти страждали через конфлікт дорослих. Відпочинок для них, особливо зараз, у літній період, потрібен як ніколи”. 

Крім того, керівництво Солом’янки обговорило з правоохоронцями питання постійного контролю за ситуацією та забезпечення на місці порядку і захисту громадян.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена