Головна  →  Новини  →  1 серпня 2019

У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтують стару амбулаторію

У мікрорайоні Жуляни капітально відремонтують стару амбулаторію

Вже незабаром жителі мікрорайону Жуляни відвідуватимуть оновлену амбулаторію загальної практики – сімейної медицини № 10, що знаходиться на вул. Отця Жураковського, 10. Що вже зроблено в рамках капітального ремонту і чи якісно працює генпідрядник інспектувала заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко.

Разом з керівництвом району перевіряли хід виконання робіт начальник відділу охорони здоров’я РДА, директор КНП «ЦПМСД №2» і представники ОСН «Жуляни». 

За словами генпідрядника ТОВ «БК Будцентр», у будівлі вже завершили ремонт покрівлі і замінили старі вікна на сучасні металопластикові. Днями розпочали ремонт усіх приміщень з заміною дверних полотен. Крім того, в медичному закладі передбачено заміну газового обладнання з прочищенням трубопроводів і заміну електропроводки.

“У жовтні всі роботи будуть завершені. Тому незабаром солом’янці, зокрема, мешканці мікрорайону Жуляни будуть отримувати медичні послуги вже в оновленій амбулаторії”, - підкреслила заступник голови. 

Водночас Олена Горпинченко обговорила з підрядником важливість першочергового проведення ремонту приміщень лівої сторони будівлі. Це дозволить якнайскоріше організувати в амбулаторії прийом сімейного лікаря для надання допомоги мешканцям.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена