Головна  →  Новини  →  2 серпня 2019

Володимир Бялковський перевірив, як асфальтують двори району

Володимир Бялковський перевірив, як асфальтують двори району

У Солом’янському районі вже заасфальтовано півсотні дворів і міжквартальних проїздів.  Ще понад десяти адрес зараз в роботі. Про це сказав виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський під час перевірки виконання програми асфальтування дворів та міжквартальних проїздів району. 

Зокрема, керівництво РДА спільно з начальником управління ЖКГ району, директором КП Керуюча компанія Солом’янського району проінспектували якість робіт щойно завершених об’єктів. 

Серед них: 

- вул. Героїв Севастополя, 32, 34, 36а;

- вул. Ніжинська, 15;

- вул. Уманська, 47;

- вул. Юліуса Фучика, 3;

- вул. Тополева, 3, 5.

Також перевірили прибудинкову територію вул. Героїв Севастополя, 44/10 і Гарматну, 33, де роботи ще тривають. 

«До кінця серпня заасфальтуємо більшу частину запланованих цьогоріч прибудинкових територій і міжквартальних проїздів. Сьогодні вже маємо 48 зданих об’єктів», - підкреслив Володимир Бялковський.

Водночас у ході інспекції в.о. голови адміністрації зробив зауваження щодо робіт на вул. Героїв Севастополя, 32, де не повністю виконано асфальтування. У зв’язку з цим керівник РДА доручив завершити асфальтування проблемної ділянки на виїзді з вулиці вже цього року.Також комунальному підприємству «Керуюча компанія» поставлено завдання в стислі строки прибрати будівельне сміття з усіх дворів району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена