Головна  →  Новини  →  12 серпня 2019

У Солом’янському районі перевірили, як триває реконструкція школи №22

У Солом’янському районі перевірили, як триває реконструкція школи №22

У школі №22 на просп. Відрадний, 36В активно продовжується реконструкція. Що вже зроблено і чи встигає генпідрядник за планом-графіком перевіряли директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян і виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський. 

На інспекції також були заступник голови райдержадміністрації, начальники управління житлово-комунального господарства і управління освіти району.

За словами замовника робіт, директора КП “Солом’янка-Сервіс” Миколи Березівського, на об’єкті вже завершують конструктив монолітної частини будівлі. До кінця поточного року генпідрядник планує влаштувати покрівлю, фасади, внутрішньо-інженерні мережі, а також завершити встановлення вікон і дверей. 

Учасники виїзної наради оглянули хід реконструкції будівлі та обговорили строки виконання робіт. Зокрема, керівництво району доручило пришвидшити будівництво та ввести заклад освіти в експлуатацію до початку нового навчального року 2020-2021.

Нагадаємо, реконструкція навчального закладу виконуються на замовлення Солом’янської РДА. Для її продовження з Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч виділять 40 млн грн. Таке рішення погодили у липні на Комісії оцінки і відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку Мінрегіону після відповідного подання звернення Солом’янською адміністрацією щодо необхідної фінансової підтримки.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена