Головна  →  Новини  →  14 серпня 2019

Навчальний рік у школі ім. М.Рильського №7 розпочнеться вчасно

Навчальний рік у школі ім. М.Рильського №7 розпочнеться вчасно

Будівництво соціального житла на пров. Платонівському, 6 не завадить початку нового навчального року у школі ім. М. Рильського №7. Про це заявила міська влада на батьківській конференції, присвяченій питанням безпечного середовища дітей в закладі освіти під час будівництва та підготовки до навчального сезону.  

З батьками говорили про актуальне: заступник голови КМДА з питань розвитку комунальних об’єктів В’ячеслав Непоп, заступник голови КМДА з гуманітарних питань Валентин Мондриївський, виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський, начальник Солом’янського районного управління ДСНС у Києві Руслан Дядюша та керівництво КП “Житлоінвест-УКБ”, яке є забудовником. 

“Школа №7, як і інші заклади освіти Києва, готується до початку нового навчального року. Сьома школа не значиться у переліку тих, яким загрожує не відкриття 2 вересня. Всі діти, зокрема, початкова школа, підуть до першого класу”, - запевнив присутніх Валентин Мондріївський.  

Він додав, що цьогоріч під час формування бюджету у Київраді першочергово розглянуть питання спрямування коштів на поточний ремонт школи. Наступного ж року розглядатиметься вже капітальний ремонт. 

Забудовник зі свого боку повідомив, що будівництво не несе загрози школі, безпеці дітей і людей поруч. Це підтверджують постійні звіти ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» щодо технічного стану будівлі. Днями інститут надасть нові результати дослідження, які обов’язково будуть продемонстровані громаді. 

Натомість про стан пожежної безпеки у школі розповіло керівництво Солом’янського районного управління ДСНС. Зазначається, що 95% недоліків, які були виявлені у лютому під час позапланової перевірки, вже усунені. Зокрема, на вимогу рятувальників заклад обладнали автоматичною протипожежною системою, сповіщенням про пожежу та аварійним освітленням. Останні 5% недоліків будуть ліквідовані найближчим тижнем.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена