Головна  →  Новини  →  4 вересня 2019

У Солом’янській РДА обговорили важливість забезпечення належних умов проживання мешканців гуртожитку на Польовій

У Солом’янській РДА обговорили важливість забезпечення належних умов проживання мешканців гуртожитку на Польовій

Виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський провів нараду з постачальниками комунальних послуг щодо можливості поновлення електро- та газопостачання для мешканців гуртожитку на вул. Польовій, 19/8.

У ході зустрічі представники ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» повідомили, що надання відповідних послуг припинили у зв’язку із заявою власника будівлі ПрАТ “Трест “Київміськбуд-2”. Про неможливість відновлення газопостачання заявили і в ПАТ “Київгаз”, однак тут за причини недотримання безпечного користування газовим обладнанням. 

Водночас вода до гуртожитку, як запевнив представник ПАТ АК «Київводоканал» в.о. голови РДА Володимира Бялковського, буде подаватись і надалі.

Власник будівлі зі свого боку пояснив, що будинок потребує реконструкції з метою його подальшої експлуатації. Щоб провести відповідні роботи, мешканців необхідно відселити. Для цього родинам був запропонований безстроковий договір на проживання в іншому гуртожитку по вул. Академіка Туполєва. Однак свою згоду на це дала частина мешканців, інша виявила бажання відстоювати свої житлові права в суді.

Після тривалих обговорень пропозицій Солом’янської РДА щодо кроків для забезпечення належних умов проживання громадян представники підприємства все ж заявили про готовність переглядати умови договору індивідуально з кожним мешканцем.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена