Головна  →  Новини  →  30 вересня 2019

У Солом’янській РДА відкрили міні-бібліотеку для обміну книжок

У Солом’янській РДА відкрили міні-бібліотеку для обміну книжок

У Солом’янській райдержадміністрації з’явились книжкові шафи для обміну літературою за принципом буккросинг. За словами виконувача обов’язків голови РДА Володимира Бялковського, який є ініціатором створення міні-бібліотеки, це дозволить популяризувати культуру читання та перетворити хол адмінбудівлі на зручний публічний простір.

«Тепер усі відвідувачі РДА і ЦНАП, а це сотні людей щодня, зможуть безкоштовно взяти уподобану книгу та поділитись цікавою літературою з власної полички. Запрошую всіх охочих приєднатись до всесвітнього руху і дати забутим книгам нове життя!», - заявив під час відкриття Володимир Бялковський, поповнивши фонд бібліотеки «Кобзарем» і «Тарасом Бульбою».

Приєднались до флешмобу також заступник голови Олена Горпинченко, працівники райадміністрації, комунальних підприємств району та відвідувачі РДА.

Символічно, що поява нового пункту буккросингу в районі припала саме на Всеукраїнський день бібліотек, який щорічно відзначають 30 вересня. З нагоди свята в.о. голови РДА також привітав бібліотекарів та вручив колективу Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району в особі директора Іванни Щербини лист вдячності. 

Напередодні у Солом’янській РДА також з’явились спеціальні бокси для роздільного збору сміття - паперу, скла, пластику і для використаних батарейок.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена