Головна  →  Новини  →  25 квітня 2014

Факел миру та дружби пронесли по Солом'янському району

Факел миру та дружби пронесли по Солом'янському району

24 квітня за підтримки Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулась факельна естафета «Всесвітній біг заради гармонії». Спортсмени, учні та студенти навчальних закладів району пронесли факел миру, дружби та єдності вулицями Солом’янки.

На захід завітали чемпіонка й призерка Європи з карате, тренер дитячої та молодіжної спортивної секції з карате Галина Андрійчук, спортсмени Української марафонської команди та спортивного  клубу «Санчін» та Президент громадської організації «Марафонська команда України Всесвітній біг заради гармонії» Євген Сурс, який і очолив естафету.

Усі учасники естафети весело та дружньо несли факел миру прокладеним маршрутом. Вони завітали до Київського електромеханічного коледжу, Київського національного університету будівництва  і архітектури, гімназії №178, СШ №166, Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, СШ №64 та СЗШ №69.  Учні та студенти зустрічали їх радісно та піднесено. Факел миру могли  потримати всі охочі.

Завершилася естафета біля Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, де начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Ірина Кустова подякувала усім за участь у факельній естафеті миру.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена