Головна  →  Новини  →  5 жовтня 2013

Першокурсники Національної академії внутрішніх справ склали Присягу на вірність народу України

Першокурсники Національної академії внутрішніх справ склали Присягу на вірність народу України

4 жовтня голова Солом’янської районної  в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький взяв участь у приведені до присяги курсантів першого курсу Національної академії внутрішніх справ.

На святкову церемонію, яка відбувалася на Солом’янській площі, прийшли привітати першокурсників високоповажні гості: Секретар РНБО України Андрій Клюєв, Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, народні депутати, ветерани МВС та голова Солом’янської районної  в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький.

Вітаючи першокурсників Секретар РНБО України Андрій Клюєв зазначив: «Упевнений, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов'язок в ім'я збереження добра, миру і спокою України».

Під час урочистостей присутні вшанували пам'ять працівників органів внутрішніх справ та поклали квіти до монументу «Пам’яті загиблим правоохоронцям», а на завершення для усіх присутніх відбувся святковий концерт за участі колективів художньої самодіяльності Національної академії внутрішніх справ.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена