Головна  →  Новини  →  25 жовтня 2019

У Солом’янському районі розпочали підключення житлових будинків до опалення

У Солом’янському районі розпочали підключення житлових будинків до опалення

У Солом’янському районі розпочали масове підключення житлових будинків до системи централізованого опалення у зв'язку зі зниженням температури повітря. Сьогодні до тепла підключать перші 150 будинків. Про це виконувачу обов’язків РДА Володимиру Бялковському доповіли під час робочої наради, присвяченій старту опалювального сезону.

В управлінні ЖКГ та будівництва зазначили, що готовність є на всіх шести житлово-екплутаційних дільницях району, отримані відповідні акти. Сьогодні до опалення підключать 80 будинків по РТМ «Центр» і 70 будинків по РТМ «Святошино». Загалом на розгортання системи необхідно до 10 днів, чого вимагає технологічний графік.

«Пуск тепла розпочато зранку. Підключення будинків відбуватиметься щодня включно з вихідними. Для цього забезпечено цілодобове чергування працівників», - підкреслив Володимир Бялковський.

Він нагадав, що для закладів соціальної сфери - школи, садочки, лікарні - опалювальний сезон розпочався 30 вересня. На 16 жовтня усі соцзаклади району були підключені до опалення.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена