Головна  →  Новини  →  8 листопада 2019

Володимир Бялковський перевірив, як триває реконструкція сучасної енергонезалежної школи на Відрадному проспекті

Володимир Бялковський перевірив, як триває реконструкція сучасної енергонезалежної школи на Відрадному проспекті

У Солом’янському районі на проспекті Відрадний, 36В триває реконструкція сучасної школи №22 з підвищеною енергоефективністю та безбар’єрним простором. Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський продовжує тримати на контролі хід і якість виконання робіт на об’єкті.

Генпідрядник ТОВ “БК “Білддрім” доповів, що будівлю уже зведено на 48%. Повністю виконано мурування парапетів, перекриття плити, монолітні вхідні групи та монтаж металопластикових вікон. Продовжуються роботи з утеплення фасадів, влаштування плоскої покрівлі, внутрішніх мереж електроосвітлення та електрообладнання. Також будівельники частково виконали машинне штукатурення стін та відкосів. Днями почали встановлення ґрунтових теплових насосів, які опалюватимуть і грітимуть воду за рахунок тепла землі.

«Безпека наших дітей – пріоритетне завдання для нас! Тому будівля школи, окрім сучасних систем вентиляції та опалення, буде забезпечена пожежною сигналізацією і вогнезахистом металоконструкцій. Особлива увага приділяється розвитку безбар’єрного простору для створення у школі комфортних умов для всіх», - наголосив Володимир Бялковський. 

Він також зобов’язав виконавця вже до кінця 2019 року влаштувати усі комунікації та завершити монтаж покрівлі над актовим і спортивним залами.

Під час інспекції в.о. голови РДА спільно з начальниками профільних управлінь РДА, керівництвом КП “Солом’янка-Сервіс”, яке є замовником реконструкції, та адміністрацією школи обговорили інші актуальні питання, оглянувши територію та приміщення будівлі.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена