Головна  →  Новини  →  19 листопада 2019

У Солом’янському районі привітали зі святом та відзначили кращих студентів

У Солом’янському районі привітали зі святом та відзначили кращих студентів

У Солом’янському районі молодь привітали з Міжнародним днем студента. З нагоди свята в.о. голови райдержадміністрації Володимир Бялковський та народний депутат Роман Грищук відзначили кращих студентів солом’янських ВИШів, які не лише досягли значних результатів у навчанні, але також беруть активну участь у житті студентства.

«Саме у ці роки особливо відчуваєш ту енергію, драйв, бажання долати усі перешкоди та відкривати перед собою нові горизонти. Бажаю, щоб ці якості були з вами й у дорослому житті», – звернувся Володимир Бялковський до молоді.

Він додав, що на території району сьогодні навчається більше 65 тис. студентів, що робить його одним з найбільших студентських районів Києва.

Згадав про своє студентство та побажав молоді самореалізації також народний депутат Роман Грищук. За його словами, розвиток освіти в Україні та здобуття якісних знань – сьогодні пріоритетне завдання для держави.

Окрім привітань, кращим студентам вищих навчальних закладів, що розташовані у районі, вручили листи-подяки, символічні кубки переможців та подарунки.

«Один із сьогоднішніх подарунків – годинник – нехай буде вам згадкою про те, що найголовніше в нашому житті – час. Тому не витрачайте його даремно! Мрійте, рухайтесь, і все у вас буде на висоті! А ми зі свого боку будемо завжди вам допомагати та підтримувати», - зазначив Володимир Бялковський.

Довідково.

У Солом’янському районі працюють заклади вищої освіти відомі не лише в Україні, а й за її межами, а саме: Національний технічний університет України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Державний університет телекомунікацій, Національна академія внутрішніх справ, Київський національний університет будівництва і архітектури.

Також у районі проводять свою діяльність Інститут управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена