Головна  →  Новини  →  30 листопада 2019

Зустріч керівництва району з ветеранським активом Солом'янки

Зустріч керівництва району з ветеранським активом Солом'янки

Днями будівля Солом’янської адміністрації приймала у себе поважних гостей - представників районної організації ветеранів, які традиційно зібрались для проведення звітно-виборчої конференції. У її роботі взяли участь делегати від первинних, громадських та державних організацій та колективів, народний депутат Анна Пуртова, в.о. голови РДА Володимир Бялковський, заступник голови і начальники структурних підрозділів.

Насамперед Володимир Бялковський подякував поважним мешканцям району, життєвий шлях яких є прикладом мужності та незламності для молодого покоління.

«Ваша активність в житті району, у розвитку ветеранської спільноти надихає кожного і мене передусім. Ми завжди будемо прислуховуватись до вашої думки і намагатимемось всіляко сприяти діяльності цієї організації, захищаючи інтереси наших ветеранів», - звернувся до присутніх в.о. голови РДА.

Із звітом про роботу організації, її досягнення виступив голова ради ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков. У своїй доповіді він проаналізував проведену діяльність у захисті законних прав, соціальних, економічних та вікових інтересів ветеранів, зокрема, розповів про взаємодію з районною адміністрацією.

Під час конференції також було обрано нову Раду ветеранів Солом’янського району на 2019-2023 роки, новий склад Ревізійної комісії та обговорено напрямки подальшої діяльності.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена