Головна  →  Новини  →  6 грудня 2019

Провідні науковці країни зібрались сьогодні на Амосовських читаннях у Солом’янському районі

Провідні науковці країни зібрались сьогодні на Амосовських читаннях у Солом’янському районі

6 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися VІІ Амосовські читання. Провідні науковці та медики країни зібралися на форумі, аби вшанувати двох видатних українських кардіохірургів – Миколу Амосова та Геннадія Книшова.

Темою цьогорічних «Амосовських читань» стала трансплантологія, зокрема, учасники обговорювали ідею штучного інтелекту в медицині та біології, перспективи її розвитку в Україні.

Серед спікерів, які представили свої доповіді, були ректор КПІ Михайло Згуровський, директор департаменту кардіохірургії в Медичному центрі Шиба (Ізраїль) Леонід Стернік, який поділився успішним досвідом у кардіохірургії, та директор Інституту проблем штучного інтелекту член-кореспондент НАН України Анатолій Шевченко.

Привітала учасників наукової конференції заступник голови Солом’янської адміністрації Олена Горпинченко.

 «Солом’янський район є одним з найбільших медичних районів Києва, де зосереджено багато лікарень, медичних центрів, інститутів, які мають визнання не тільки в Україні, а й за кордоном. Вже вісім років між Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова та Солом’янською адміністрацією проходить дуже важлива соціальна акція «Серце району». І я вдячна всім лікарям інституту, що на ранніх стадіях ми змогли виявити патологію та врятувати життя наших мешканців. Упевнена, наша співпраця буде продовжуватись. А всім учасникам конференції я бажаю професійних успіхів, миру та звісно ж здоров’я», - заявила заступник голови РДА.

За особистий внесок у розвиток соціальної сфери та галузі охорони здоров’я в районі заступника голови адміністрації було відзначено подякою.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена