Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

Головна ялинка Солом’янського району засвітила святковими вогниками

Головна ялинка Солом’янського району засвітила святковими вогниками

У День Святого Миколая відбулось урочисте запалення святкових вогнів головної зеленої красуні Солом’янського району в парку ім. М.Островського.

Рахували секунди до запалення перших ялинкових вогників усі гості разом з в.о. голови Солом’янської РДА Володимиром Бялковським, заступником голови Оленою Горпинченко та настоятелем Козацької церкви Покрови Пресвятої Богородиці отцем Романом.

«Нехай День Святого Миколая, який є покровителем  родинного вогнища, ознаменує для Солом’янського району успішні починання та вагомі досягнення! Бажаю усім родинного тепла, миру і, головне, віри, бо ж, кажуть, у новорічно-різдвяні дні здійснюються усі заповітні бажання!», – привітав присутніх зі святом Володимир Бялковський.

Подивитися на святкове дійство та неодмінно сфотографуватись з символом цього дня - Святим Миколаєм - зібралося сотні солом’янців та гостей району. Подарували їм святковий настрій також колективи юних танцівників району, БК «Жуляни» та українські співаки Денис Мусаєв і Діля. Для найменших гостей підготували не менш захопливу програму з аніматорами та спортивними змаганнями.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена